Magyar játékfejlesztő cégek

Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  endi_admin on Kedd Jan. 04, 2011 10:39 pm

Itt lehet beszélgetni a magyar cégekről.

endi_admin
Admin

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 03.

http://jatekfejlesztes.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  poison on Pént. Jan. 07, 2011 2:48 pm

Most Wanted: http://www.mwent.hu/
Digital Reality: http://www.digitalreality.hu/
Atomic Motion: http://www.atomicmotion.hu/
Twisted Tribe: http://twistedtribe.com/
Crytek: http://www.crytek.com/
Black Hole: http://www.blackholegames.com/ R.I.P.
Crazy Quark: http://crazyquark.com/
Neocore: http://www.neocoregames.com/
Zen: http://www.zenstudios.com/
Invictus: http://www.invictus.hu/
Nemesys: http://www.nemesys.hu/
Gameloft: http://www.gameloft.com/contact/
ABC Mill: http://www.abcmill.com/
Glassfish: http://www.glassfish-games.com/
Palmstorm: http://www.palmstorm.hu/
Pocket Napalm: http://www.pocketnapalm.com/
Redshift: http://redshift.hu/
Game Ever: http://www.game-ever.com/
Game In A Bottle: http://gameinabottle.com/
Twofish: http://www.twofish.hu/
Intuitive: http://www.intuitivecomputers.eu/
Ironic: http://www.ironic-software.com/
Fly or die: http://www.flyordie.hu/
ASK Homework: http://www.askhomework.hu/
Privatemoon: http://www.privatemoon.com/
Innoglow: http://www.innoglow.com/
Solware: http://www.solware.com/
Brainbombers: http://www.brainbombers.com/
Kolkom: http://www.kolkom.com/
Catmoon: http://www.catmoongames.com/
Dexsoft: http://www.dexsoft-games.com/
3D Magicbox: http://renaissance-mmorpg.com/
PDA Mill: http://www.pdamill.com/
Intension: http://www.intensiongames.com/ R.I.P.
Alder Games: http://aldergames.com/
Alpha Tauri: http://www.alpha-tauri.com/
Renraku: http://renrakuinteractive.hu/
Antdroid Games: http://www.antdroidgames.com/
Artware: http://www.artwaregames.com/
Grandpace: http://www.grandpace.com/
Dark Blue Games: http://darkbluegames.com/
Navigation Info Kft: http://www.navigationinfo.hu/
Extropia: http://extropiagames.com/
Musketeer: http://musketeergames.com/ R.I.P.
Vi-Ray: http://viray-games.vitalkop.com/
Connect 2001: http://www.connect2001.hu/
1 More Bee: http://1morebee.com/
Dimension Technics: http://www.dimensiontechnics.com/
Puli Games: http://puligames.com/
4 villanás: http://www.negyvillanas.hu/
isTom Games: http://istomgames.com/
Umbra Labs: http://www.umbralabs.com/
The Goblin Lunatics: http://goblinlunatics.blogspot.com/
Zanda Games: http://zandagames.com/
Avatar Creations: http://www.perpetuum-online.com/
Bitgap Games: http://www.bitgap.com/
Blind Logic: http://blindlogic.eu/
CyberphobX: http://www.cyberphobx.com/
Tonuzaba: http://www.tonuzaba.com/
ActionWorks: http://actionworks.hu/
Bit Knights: http://www.bitknights.com/
Cogwheel Games: http://cogwheelgames.site90.net/
Freezing Moon: http://www.freezingmoon.org/
Arsuno: http://www.arsuno.com/
Artex Games: http://www.artexgames.com, http://www.casualgamestore.com/
Teleport Games: http://www.teleportgames.eu/
Goroid Games: http://goroid.net/
Blue Cake Games: ?
Harmati Systems: ?

Outsource:
Steam-Bird: http://steam-bird.com/
Artery: http://www.artery-studio.co.uk/
Game Armada: http://www.garmada.com/
3Mages: http://www.3mages.eu/
Puppetworks: http://www.puppetworks.eu/
PolygonArts: http://www.polygonarts.com/
P-Lab: http://www.p-lab.hu/
Other Side: http://www.os-os.net/
InnGraphic: http://inngraphic.com/
Noteblender: http://www.noteblender.hu/
Nostrum Studio: http://nostrumstudio.com/
Strayboom: http://www.strayboom.com/
Innoadmin: http://www.innoadmin.hu/


A hozzászólást poison összesen 37 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 08, 2012 4:39 pm-kor.

poison

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  KisJuhaszGabor on Kedd Jan. 11, 2011 8:01 pm

Hali!

Sajnos a 3mages linkje rossz, a helyes:
http://www.3mages.eu/#/
Smile

Udv:
Kicsi

KisJuhaszGabor

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Budapest

http://gaborkisjuhasz.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  Kapitany on Kedd Jan. 11, 2011 8:25 pm


Kapitany

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Szentes

http://gdev.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  poison on Kedd Jan. 11, 2011 8:52 pm

Köszi, a listát módosítottam / kiegészítettem. Ha tudtok még kis fejlesztőcsapatokról, akkor jöhet az infó!

poison

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  LajosNadasi on Csüt. Jan. 20, 2011 7:31 pm


LajosNadasi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  BrutalDT on Pént. Feb. 11, 2011 8:44 pm

Dimension Technics Kft.

www.dimensiontechnics.com

BrutalDT

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  kiseramera on Kedd Feb. 22, 2011 5:36 pm

dr-ről tud valaki valami újat?

kiseramera

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  endi on Csüt. Feb. 24, 2011 9:18 pm

kiseramera írta:dr-ről tud valaki valami újat?

azt hallottam, hogy most küldtek el onnan jópár embert

endi

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  BlueDeath on Pént. Aug. 17, 2012 11:08 am

endi írta:
kiseramera írta:dr-ről tud valaki valami újat?

azt hallottam, hogy most küldtek el onnan jópár embert


Kiadták az IG-t ipad-ra

BlueDeath

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 16.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  kornelkahh on Szomb. Szept. 01, 2012 1:51 pm

Én is kitaláltam magamnak egy "cég" nevet. Very Happy Ha akarjátok leírhatom..xD

kornelkahh

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Magyar játékfejlesztő cégek Empty Re: Magyar játékfejlesztő cégek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Permissions in this forum:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.